افسونگرِامواج

افسونگرِامواج

رو به زوال...

دلم برای خودم میسوزد  سخت است ادم دلش برای خودش بسوزد..سخت است که انقدر طفلکی به نظر برسی تا دلت برای خودت بسوزد هی دست خودت را بگیری هی نازش را بخری و بگویی: اه طفلکی من..

وقت هایی که دلم برای خودم میسوزد به اندازه تمام وسعت دنیا کوچک میشوم انقدر کوچک که احساس میکنم حتی در میان لایه های پتو گم میشوم..حتی ممکن است در راه رفتن به دستشویی کسی مرا زیرپایش له کند..

میدانی پاییز انقدر دل برای خودم سوزانده ام که دیگر حتی دلی برایم نمانده است تا بسوزانم هی هرکسی را میبینم مثل تو دستش را میگیرم ومیگویم:میشود کمی دلت را قرض بدهی تا بسوزانمش؟ هرجا که میروم دوست دارم دست کسی را میان دستانم بگیرم و اورا برای خود کنم..

ولی انقدر غم و غصه هارا دود کرده ام که مثل معتادی از غم ها تن و بدنم بوی تعفن غم های گندیده ای را میدهند که جایی میان گلویم مانده اند و نه اشک میشوند ونه فریاد و من در تعفن خود دست و پا میزنم..

من،طفلکی تراز همیشه یکجانشسته است و دستان توی بیچاره که خود غم انگیز ترین دختر فصل هاهستی  را میگیرد غم هایش را روی شانه هایت می اندازت و باهم غم هارا دود میکنیم. اه پاییز صفلکی که از غم های من هرشب و هر روز از چشمان اسمانیت سیل هق هق هایت میبارد..


 • Pary darya

نظرات (۶)

 • فسنجون‍ خسته‍ :))
 • دلم میخواد تو نوشته هات غرق بشم.. :٬)
  (':مهربونکم
  چقدر دوست دارم این متن رو با صدای خودت بشنوم...
  دختر طفلکی بخونش تا این پسر طفلکی گوش بده بهش...
  (':حیف متنه
  :((
  (((*
 • هَشْتْ حَرفى
 • خاصیت پاییز همینه. گاهی شاده و گاهی که این گاهی دوم اکثر مواقعشه، تو ذوق میزنه. بهارم یه جاهاییش همینجوریه. اون موقعا که امتحاناست تا وسط مرداد که اصلا فاجعه ست. بعدم چار روز تعطیلی و دوباره مدرسه و دانشگاه. شروع فاجعه ای دیگه. نهایتا همه ی ما مثل رباتیم :)
  (((:حالا واسه من پاییز بهونس من تابستون زمستون پاییز بهار اینطوریم
  کاش میتونستم جای پاییز باشم
  کاش پاییزم به مهربونی توبود..
  اخه چرا اینقدر غمگینی!!
  اینقدر خودتون رو اذیت نکنید شما حق شادی و نشاط دارید!!
  دلتون شاد شاد!!

  ارسال نظر

  ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
  شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
  <b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">